Catering dla żłobków

Firma ZUH Magdalena Michniewicz działa na rynku gastronomicznym od 10 lat. Zajmuje się żywieniem zbiorowym (szkoły, przedszkola, żłobki). Nasz lokal jest pod stałym nadzorem Inspekcji Sanitarnej MSWiA. Spełniamy wszystkie dyrektywy z zakresu przepisów Unii Europejskiej. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty związane z Dobrą Praktyką Higieniczną GHP (sanitarną) i Dobrą Praktyką Produkcyjną GMP oraz systemem HACCP dla zakładów gastronomicznych. W naszej gestii jest opracowywanie specjalistycznych diet według zaleceń lekarzy dla dzieci z dysfunkcjami pokarmowymi i alergiami. Działalność prowadzimy przy ul. Kaszubskiej 35 w samym centrum Szczecina.
            Naszą dewizą jest punktualność, jakość i solidność usług na najwyższym poziomie.  Dbamy, by w najważniejszym dla zdrowia Dziecka okresie intensywnego rozwoju, posiłki były naturalne, zdrowe i pełnowartościowe. Przygotowywane przez nas potrawy są delikatne, pachnące i kolorowe.
            W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje posiłków profilaktycznych:
śniadanie, II śniadanie, zestaw obiadowy i podwieczorek w różnych konfiguracjach.
Przykładowe oferty:
  1. śniadanie, II śniadanie, zestaw zupa oraz drugie danie zapakowane w specjalistyczne, termoizolacyjne pojemniki oraz dowóz w cenie (przy większej liczbie dzieci cena do negocjacji).
  2. zestaw zupa oraz drugie danie zapakowane w specjalistyczne, termoizolacyjne pojemniki  oraz dowóz w cenie (przy większej liczbie dzieci cena do negocjacji).
  3. śniadanie, II śniadanie, zestaw zupa oraz drugie danie zapakowane w jednorazowe pojemniki (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie (przy większej liczbie dzieci cena do negocjacji).
  4. zestaw zupa oraz drugie danie zapakowane w jednorazowe pojemniki (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie (przy większej liczbie dzieci cena do negocjacji).
 
ZałącznikWielkość
PDF icon Przykładowy jadłospis dla żłobków154.5 KB